Klozet Tıkanıklığı Açma

Klozet Tıkanıklığı Açma

Klozet Tıkanıklığı Açma | Klozet Gideri Açma

Samsun Tesisat olarak firmamız tıkanıklık kaynaklı pis su gider hattı sorunlarının giderilmesinde son teknoloji cihazları kullanarak etkin ve sorunsuz çözümler sunmaktadır. Tıkanmış klozet gider hattı sorununu bize ilettiğinizde işinin uzmanı ekibimiz gerekli donanımlarıyla istediğiniz saatte adresinize gelip tıkanmış olan yerin tespitini yapmaktadır. Görüntüleme sistemine sahip özel klozet tıkanıklık açma robotları vasıtasıyla tıkanıklığın ya da sızıntının olduğu nokta görüntülenebilmektedir. Klozet açma robotları ile hiçbir yeri kırıp dökmeye gerek kalmadan, klozet gider borusunun içinde tıkanıklık açılmaktadır. Ve bu işlem yapılırken de gider borularınıza hiçbir şekilde hiçbir zarar verilmemektedir.
 
Klozet Neden Tıkanır!
Klozet gider borularının doğru yapılmayışından dolayı klozet tıkanabilir.
Klozete atılan kalitesiz tuvalet kağıtları tıkayabilir
Klozete atılan bebek bezi tuvaletin esini tıkayabilir
Klozet kokusunun gidere kaçması sonucu tuvalet tıkanabilir
Klozete atılan ıslak mendil temizlik bezi tuvaleti tıkayabilir
Banyodan gidere giden kıl nedeni ile gider tıkanabilir.
 
Firmamız, Samsun ve Samsun'un her notasına en hızlı hizmeti verebilmek için işinin uzmanı, tecrübeli, titiz, iş sorumluluğunun bilincinde ekiplerle çalışmaktadır. Çünkü klozet gider hattı tıkanmaları müşterilerimiz için ciddi bir sorundur ve sorunun en kısa zamanda çözülmesi bir zarurettir.
 
Sizlerde işinizi 4/4 lük yaptırmak istiyorsanız garantili iş istiyorsanız bize ulaşmak size bir telefon kadar yakınınızda. bizlerle İrtibata geçin ve rahat bir nefes alın.Tercih sizin artık Saygılarımızla Samsun Tesisat.
 
Sayfamızı Paylaşın