Kanalizasyon Tıkanıklığı Açma

Kanalizasyon Tıkanıklığı Açma

Kanalizasyon Tıkanıklığı Açma | Kanal Açma

Kanalizasyon Tıkanıklığı Açma
 
Samsun Tesisat olarak firmamız kanalizasyon tıkanıklık kaynaklı pis su gider hattı sorunlarının giderilmesinde son teknoloji cihazları kullanarak etkin ve sorunsuz çözümler sunmaktadır. Tıkanmış kanal hattı sorununu bize ilettiğinizde işinin uzmanı ekibimiz gerekli donanımlarıyla istediğiniz saatte adresinize gelip tıkanmış olan yerin tespitini yapmaktadır. Görüntüleme sistemine sahip özel kanal açma robotları vasıtasıyla tıkanıklığın ya da sızıntının olduğu nokta görüntülenebilmektedir. Kanal açma robotları ile hiçbir yeri kırıp dökmeye gerek kalmadan, logar borusunun içinde tıkanıklık açılmaktadır. Ve bu işlem yapılırken de kanalizasyon borularınıza hiçbir şekilde hiçbir zarar verilmemektedir.
 
Yüksek teknoloji ürünleri bu robotları kullanmadan logar hattındaki tıkanıklığı bulmak için zemini ve hatta boruları kırmak bir zarurettir. Bu da size ek masraflar çıkaracağı gibi, ciddi zaman kaybı olacaktır. Her yer kirlenecek, evin içi şantiyeye dönecek, borular değişecek ve bu alanlar bir süre kullanılamayacaktır.
 
Hiçbir Yeri Kırmadan Cihazla Kanalizasyon Açma Hizmeti
Samsun Tesisat olarak hiçbir yeri kırmadan, hiçbir yere en ufak zarar vermeden tıkanıklığın yerini ve sebebini tespit ediyor ve yine aynı şekilde hiçbir yeri kırmadan ve hiçbir yere en ufak zarar vermeden tıkanıklığı gideriyoruz.
 
Firmamız, yaptığı işin kalitesine son derece güvendiği için yapılan her işe %100 garanti vermektedir. Ayrıca tüm hizmetlerimizde olduğu gibi tıkanıklık açma (kanal açma) hizmetimiz de en uygun fiyatlara uygulanmaktadır.
 
Sayfamızı Paylaşın